loading

Siostry Szyją - cykliczne warsztaty

Stukot maszyn do szycia, zapach kawy, pogaduszki i 2 godziny tylko dla siebie. Zapraszamy na cyklicznie warsztaty z Siostry Szyją! Spędzisz czas w miłej atmosferze i własnoręcznie uszyjesz poduchę, girlandę, torbę i wiele innych wspaniałości!

informacje

czas trwania: 120 minut
grupa: 6 osób
termin: soboty
częstotliwość: 1-2x/miesiąc
zapisy: siostryszyja@gmail.com
informacje: 608 857 308

Siostry szyją

Siostry z przypadku, przyjaciółki i wspólniczki z wyboru! Wspólnie mamy trzy córki, to one są naszym motorem napędowym…. Jesteśmy mamami na pełen etat, a po godzinach SZYJEMY! Naszą pasją zarażamy innych. Uczymy inne kobiety, ale też mężczyzn, jak stworzyć coś dla siebie i ich dzieci. Poprzez prowadzenie warsztatów mamy możliwość spotkania cudownych ludzi i czerpania wszystkiego co najlepsze!

informacje dodatkowe

W cenie wszelkie materiały (tkaniny, zamki, inne) oraz sprzęt (m.in. maszyny do szycia) niezbędny do własnoręcznego wykonania dzieła. Siostry Szyją udzielą wszelkiej pomocy, wskazówek oraz instrukcji, by powstało prawdziwe dzieło, którym pochwalimy się z przyjemnością. Na miejscu czeka już kawa, herbata, a także miła atmosfera, dzięki której spędzimy udane popołudnie.

ZAPISY

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona. Na zajęcia obowiązują zapisy i przedpłata 20 zł na konto (zaliczka na materiały). NR KONTA: 80 1140 2004 0000 3402 7530 5776

SPODENKI DLA DZIECI

Szyjemy spodnie dla maluchów – do rozmiaru 116. Zapewniamy świetnej jakości dresówkę, a także kolorowe materiały z których będzie można naszyć aplikację lub kieszenie!

Koszt warsztatów: 60zł (w cenie materiały, sprzęt, wsparcie techniczne, kawa, herbata)

PODUCHY Z MINKY


Na warsztatach uszyjemy piękne, przyjemne w dotyku, a co najważniejsze – samodzielnie wykonane dwie poduchy z Minky!

Koszt warsztatów: 60zł (w cenie materiały, sprzęt, wsparcie techniczne, kawa, herbata)

BLUZY DLA DZIECI


Do kompletu do uszytych własnoręcznie spodenek! Świetnej jakości dresówka w połączeniu z kolorowymi aplikacjami daje efekt, z którego możesz być dumna.

Koszt warsztatów: 60zł (w cenie materiały, sprzęt, wsparcie techniczne, kawa, herbata)

SPÓDNICE Z KOŁA

Na co dzień i od święta! Własnoręcznie wykonana spódnica dla dziewczynki to powód do dumy dla każdej mamy.

Koszt warsztatów: 50zł (w cenie materiały, sprzęt, wsparcie techniczne, kawa, herbata)