loading

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI W WIEKU OD 10 do 12 lat

Na zajęciach realizowany jest indywidualnie dobrany program wzbogacony autorskimi materiałami. Ten bardzo poważny wiek wymaga czasem zastosowania pozornie niepoważnych i szalonych metod nauczania. Im ciekawiej, tym lepiej! Podczas spotkań panuje miła i przyjazna atmosfera, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Niezbędna jest też filiżanka gorącej herbaty oraz… kapcie, które ma tutaj każdy uczeń.

informacje

o zajęciach

czas trwania: 60 minut
częstotliwość: 2x /tydzień
grupa: do 6 osób
wiek: 10-14 lat
język: British English

Lektor: Mark Downing

Lektor języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych. Anglik, absolwent Uniwersytetu Coventry, który ukończył z wyróżnieniem. Kocha podróże – odwiedził 35 krajów na niemal wszystkich kontynentach! Fan piłki nożnej i drużyny Liverpoolu. Na Świerkowej zadba o wszystkie umiejętności językowe Uczniów, ze szczególnym naciskiem na mówienie, świetną wymowę i piękny akcent.

LEKTOR: Agnieszka Minkowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Absolwentka studiów filologicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. z dziećmi dwujęzycznymi. Prywatnie entuzjastka tańca irlandzkiego.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim. Charakter zajęć dobrany jest do wieku, potrzeb ucznia i jego umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności pisania i czytania, a godziny zajęć dopasowywane są w miarę możliwości do planu zajęć szkolnych. Wykorzystujemy gry planszowe i ruchowe, prezentacje, liczne gadżety i mnóstwo kreatywnych aktywności, by zajęcia były angażujące i ciekawe, a także by rozbudziły pasję do nauki języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Na zajęciach dużą wagę przywiązuje się do poprawnej wymowy oraz akcentu. Wiedza zdobyta uprzednio w szkole stanowi też doskonałą bazę do wykorzystania w symulowanych sytuacjach naturalnych i tzw. role-play, podczas którego ćwiczy się naturalne użycie języka obcego.

METODY

Dbamy o to, by zajęcia były zróżnicowane i ciekawe. Korzystamy z wielu aplikacji - zmieniamy głos, nagrywamy filmy, tworzymy książki. Komentujemy nagrania z Youtube i tworzymy całe metry pomocy dydaktycznych - dosłownie!

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem prestiżowego programu Addvantage. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię – ze zniżką – na egzaminy Cambridge. Dla dzieci w wieku 10-14 lat, w zależności od poziomu oferujemy przygotowanie do: Cambridge English:Young Learners, KET lub PET. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.