loading

OPINIE O ŚWIERKOWEJ 3

Opinie naszych uczniów i Rodziców są dla nas bardzo ważne. Dzięki nim dostajemy skrzydeł, nasi lektorzy czują się docenieni, a my możemy się doskonalić i stale rozwijać. Dzięki nim wiemy, co jest dla Was ważne. Przekonaj się, co sądzą o nas nasi Uczniowie i Rodzice.

To nie jest zwykła, standardowa szkoła, jakich wiele. Nieszablonowe zajęcia powodują, że nie ma tu miejsca na nudę i monotonną naukę języka, a syn chętnie chodzi na zajęcia, bo to spotkania w miłym towarzystwie:) a przy okazji duża dawka wiedzy. Polecamy!

"Jolanta, mama Oliwiera"

Przytulne sale, domowa atmosfera, przemili lektorzy, skuteczne metody nauczania. Polecam !!!

"Sylwester"

Najlepsze miejsce do nauki języków obcych! Przemiła atmosfera, lekcje pełne ciekawostek, możliwość rozmowy z Native Speakerem i co najważniejsze, wysoki poziom nauczania.

"Wiktor"

Wyjątkowe miejsce i wspaniali lektorzy. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo interesujący ( przy filiżance kawy, herbaty, ciastkach czy owocach sezonowych), małe grupy, kameralnie. Szkoła skupia się głównie na konwersacjach. Pani Ania niesamowita lektorka, po pierwsze zaraża pozytywną energią po drugie dba o to aby uczniowie przychodząc na zajęcia czuli się wyjątkowo. Czekam z niecierpliwością na kolejny semestr.

"Ania, grupa Adults"

Wysoki poziom nauczania angielskiego okraszony cudownymi ludźmi, rodzinną atmosferą, miękkimi kapciochami i gorącą herbatą w zimowe wieczory. Czego chcieć więcej?

"Diana"

Profesjonalne podejście Pani Ani i wspaniała atmosfera tego miejsca sprawia, że z chęcią tam uczęszczam :) Polecam z czystym sumieniem.

"Małgorzata, grupa Adults"

To nie jest szkoła! To fantastyczne miejsce do nauki języków i warsztatów. Świerkowa 3 wymiata!

"Anna"

Wspaniałe miejsce:) Pełen profesjonalizm, przyjazne wnętrze. Warto przybywać i uczyć się języków albo uszyć coś dla siebie.

"Sylwia"

Pani Ania jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek miałam. Jest miła, kochana, wyrozumiała, ale także wymagająca. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Na lekcjach można nauczyć się poprawnego i gramatycznego języka angielskiego, języka mówionego, ale także kultury oraz różnych ciekawostek związanych z Wyspami Brytyjskimi. Polecam !!!

"Andżelika"

Profesjonalna nauka j. angielskiego, prowadzona w niezwykle miłej atmosferze. Pani Ania przygotowała moje dzieci do testu gimnazjalnego, maturalnego jak i na studia. Zawsze służy wszelkiego rodzaju pomocą. Serdecznie polecam

"Beata"

Wspaniały kurs dla dzieci, rodzinna niemalże atmosfera. Pani Jola prowadzi zajęcia ciekawie, wesoło i profesjonalnie. Nasze dzieci uwielbiają angielski.

"Agnieszka, mama Bartka i Krzysia"

Synek jest zachwycony. Pani Jola wspaniała, super atmosfera.

"Magdalena, mama Adriana"

Fantastyczna szkoła, genialni lektorzy, rodzinna atmosfera! Polecam.

"Beata"

Nauka francuskiego z Leo to sama przyjemność!!!

"Kasia"

Fantastyczne miejsce, w którym moja córka z przyjemnością uczy się języka angielskiego… A „po godzinach”, ja zgłębiam tajniki szycia;) Polecam!

"Małgorzata, mama Zosi"

Doskonała atmosfera, dużo śmiechu i zabawy na zajęciach.

"Daniel"