loading

Dołącz do nas!

Świerkowa 3 skupia doświadczonych pedagogów i entuzjastów języków obcych. Uwielbiamy uczyć! Jeśli lubisz pracować z dziećmi, chcesz się rozwijać, a perspektywa pracy w małych grupach z fantastycznymi uczniami jest dla Ciebie kusząca – dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy:

lektora języka angielskiego dla dzieci.

Wymagania:

- doskonała znajomość języka angielskiego

- entuzjazm w nauczaniu i motywujące podejście do dzieci

- udokumentowane kwalifikacje zawodowe

- kreatywność i umiejętność nawiązania kontaktu z grupą

- chęć rozwoju, zaangażowanie i frajda z pracy z dziećmi.

Obowiązki:

- prowadzenie grupowych kursów językowych dla dzieci (6-9 lat) zgodnie ze standardami szkoły

- prowadzenie dokumentacji i monitorowanie postępów uczniów.

Oferujemy:

- pracę w godzinach popołudniowych - kilka godzin w tygodniu

- doskonałe, miłe i profesjonalne warunki pracy, niewielkie grupy, przyjazne wnętrza

- możliwość rozwoju, w tym wyjazdy na szkolenia i konferencje

- możliwość współtworzenia scenariuszy zajęć i planów nauczania

- długoterminową współpracę na przejrzystych zasadach.

Czekamy na Twoje CV

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: kontakt@swierkowa3.pl, w tytule wpisując: Rekrutacja - lektor języków obcych.