loading

Dołącz do nas!

Świerkowa 3 to dobre miejsce do pracy na lata. Jeśli nauczanie sprawia Ci przyjemność, chcesz się rozwijać, zależy Ci na współpracy z solidnym i poważnym pracodawcą, a perspektywa pracy w małych grupach z fantastycznymi uczniami jest dla Ciebie kusząca – dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy

lektora języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i ew. dorosłych

Czekamy na Ciebie!

CV i kilka słów o sobie wyślij na adres e-mail: kontakt@swierkowa3.pl, w tytule wpisując: Lektor języka angielskiego

Wymagania:

- doskonała i praktyczna znajomość języka angielskiego
- wykształcenie kierunkowe / certyfikat
- entuzjazm w nauczaniu i motywujące podejście do uczniów
- kreatywność i umiejętność nawiązania kontaktu z grupą
- brak oporów przed dojazdem do Redy

Obowiązki, m.in.:

- prowadzenie grupowych kursów językowych zgodnie ze standardami szkoły (grupy max. 6 osób)
- monitorowanie postępów uczniów
- dbanie o rozwój własny i uczniów
- udział w szkoleniach i wewnętrznych spotkaniach miesięcznych

Oferujemy:

- długoterminową współpracę na przejrzystych zasadach

- zajęcia w blokach (od kilku do 25 godzin w tygodniu) i pracę w małych, dobrze dobranych grupach do 6 fajnych osób, w szkole gdzie na miejsce czeka się średnio 2 lata

- możliwość rozwoju w świetnym teamie i realizacji autorskich pomysłów, wsparcie metodyka, udział w szkoleniach i konferencjach

- pracę w stabilnym (nawet w czasie pandemii!), lubianym, solidnym miejscu z terminową wypłatą wynagrodzenia, bogatym zasobem pomocy i materiałów dydaktycznych i oczywiście ubezpieczeniem OC

- miłe, profesjonalne warunki pracy w przyjaznych wnętrzach

- stawkę od 50zł netto, forma współpracy do uzgodnienia

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół, tworzą go fantastyczny pasjonaci. Może już wkrótce do niego dołączysz? Kliknij TUTAJ.

Rozpoczęcie pracy

Wrzesień 2021

Miejsce pracy

Siedziba naszej szkoły mieści się w Redzie, przy ul. Świerkowej 3. Tutaj zajęcia odbywają się w naszych salach, a przy ładnej pogodzie przenosimy się do ogrodu.

Rozwój i kreatywność

Szukamy osób kreatywnych, rzetelnych, otwartych na nowe pomysły. Na zdjęciu widzisz jedną z przeprowadzonych w tym roku „konferencji medycznych”, podczas której grupa C1 utrwalała słownictwo z zakresu chorób i ochrony zdrowia:) Dajemy lektorom możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów pamiętając, by atrakcje służyły przede wszystkim nauce.

Partner British Council

Jesteśmy członkiem programu Addvantage British Council. Szkolimy naszych lektorów, by mogli przygotowywać uczniów do zdawania najlepszych brytyjskich certyfikatów językowych.