loading

Dołącz do nas!

Świerkowa 3 skupia doświadczonych pedagogów i entuzjastów języków obcych. Uwielbiamy uczyć! Jeśli lubisz pracować z dziećmi starszymi, młodzieżą i dorosłymi, chcesz się rozwijać, a perspektywa pracy w małych grupach z fantastycznymi uczniami jest dla Ciebie kusząca – dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy:

lektora języka angielskiego dzieci starszych, młodzieży i dorosłych

Wymagania:

- doskonała i praktyczna znajomość języka angielskiego
- wykształcenie kierunkowe / certyfikat
- entuzjazm w nauczaniu i motywujące podejście do uczniów
- kreatywność i umiejętność nawiązania kontaktu z grupą
- chęć rozwoju, zaangażowanie i frajda z nauczania
- chęć związania się ze szkołą na lata

Obowiązki, m.in.:

- prowadzenie grupowych kursów językowych zgodnie ze standardami szkoły (grupy max. 6 osób)
- prowadzenie dokumentacji i monitorowanie postępów uczniów
- dbanie o rozwój własny i uczniów
- udział w szkoleniach i wewnętrznych spotkaniach miesięcznych

Oferujemy:

- bloki zajęć w godzinach popołudniowych / wczesnopopołudniowych - od kilku do 25 godzin w tygodniu
- atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty
- długoterminową współpracę na przejrzystych zasadach
- małe grupy (max. 6 osób) i doskonały kontakt z rodzicami uczniów
- wsparcie metodyka
- miłe, profesjonalne warunki pracy w przyjaznych wnętrzach
- możliwość rozwoju, w tym wyjazdy na szkolenia i konferencje
- możliwość współtworzenia scenariuszy zajęć i planów nauczania
- możliwość realizowania autorskich, nieszablonowych pomysłów
- bogaty zasób pomocy i materiałów dydaktycznych
- ubezpieczenie OC

Nasz zespół

Poznaj nasz zespół, tworzą go fantastyczny pasjonaci. Może już wkrótce do niego dołączysz? Kliknij TUTAJ.

Rozpoczęcie pracy

Wrzesień 2018

Miejsce pracy

Siedziba naszej szkoły mieści się w Redzie, przy ul. Świerkowej 3. Tutaj zajęcia odbywają się w salach, a przy ładnej pogodzie przenosimy się do ogrodu.

Rozwój i kreatywność

Szukamy osób kreatywnych, otwartych na nowe pomysły. Na zdjęciu widzisz jedną z przeprowadzonych w tym roku operacji na przymiotnikach :) Odwiedzamy też escape roomy, gramy w Molkky, Dixit i kombinujemy jak by tu rozkochać uczniów w języku angielskim.

Partner British Council

Jesteśmy członkiem programu Addvantage British Council. Szkolimy naszych lektorów, by mogli przygotowywać uczniów do zdawania najlepszych brytyjskich certyfikatów językowych.

Czekamy na Ciebie!

CV i kilka słów o sobie wyślij na adres e-mail: kontakt@swierkowa3.pl, w tytule wpisując: Lektor języka angielskiego