loading

Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Posiadacz wszystkich certyfikatów Cambridge, w tym najwyższego Proficiency. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego, a także innowacji i nowych technologii. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych. Prywatnie wielbicielka zwierząt, książek i podróży, chętnie odwiedzająca pokoje ucieczek i sale teatralne.

Anastasija Czarnowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci. Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

Marlena Michalak / Viva la Vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Marlena języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Od pięciu lat poświęca się nauczaniu j. hiszpańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz dla dorosłych. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Wierzy, że najlepsze efekty uzyskuje się odpowiadając pełnymi zdaniami.

IVAN Garcia Castro / Viva la vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ivan jest rodowitym Hiszpanem, posiada także wieloletnie doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego, dzięki czemu ma mnóstwo pomysłów na gry i zabawy, które wykorzystuje podczas zajęć. Pomimo, że nie zna dobrze polskiego, potrafi nawiązać wspaniały kontakt z osobami w każdym wieku, sprawiając, że dzieci już od najmłodszych lat pozbywają się bariery językowej.

JUSTYNA CHORĄŻEWICZ (roczny urlop)

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wierny kibic i największy fan piłki nożnej wśród uczniów i lektorów Świerkowej. Uwielbia grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Klaudia Głowacka

Lektor języka angielskiego, magister Filologii Angielskiej z wieloletnim stażem. Klaudia słynie z doskonałego przygotowania do zajęć. Bardzo lubi prowadzić lekcje metodami aktywizującymi, często sama tworzy gry i zabawy językowe. Dużą uwagę przywiązuje do prawidłowej wymowy brytyjskiej. W wolnej chwili czyta kryminały, tworzy biżuterię oraz scrapbooki. Fascynują ją kraje skandynawskie. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi.