loading

Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Posiadacz wszystkich certyfikatów Cambridge. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego, a także innowacji i nowych technologii. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych. Prywatnie wielbicielka zwierząt, książek i tańca towarzyskiego, chętnie odwiedzająca pokoje ucieczek i sale teatralne.

Anastasija Czarnowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci. Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

JUSTYNA CHORĄŻEWICZ

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Tomasz Żurowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Zwolennik praktycznej komunikacji, entuzjasta tłumaczeń symultanicznych, profesjonalista i optymista. Prywatnie uwielbia sport i gry planszowe, które chętnie wykorzystuje na zajęciach. Na Świerkowej prowadzi kursy dla młodzieży i dorosłych.

Wolontariusz: Magdalena Borkowska

Magda to nasza uczennica i jednocześnie wolontariusz, który towarzyszy Anastasiji podczas wybranych zajęć z najmłodszymi. Studentka psychologii klinicznej i zdrowia w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Wolontariuszka m.in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej i Przytulisku w Dąbrówce. Zdobywca tytułu VIS (Very Important Student) honorującego wybitnych studentów za ich postawę i podejmowane działania, które stanowią ponadprzeciętny wzór do naśladowania dla całej uczelnianej społeczności.