loading

Anna Kowalska

Założyciel, właściciel, metodyk Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Posiadacz wszystkich certyfikatów Cambridge, w tym najwyższego Proficiency. Na Świerkowej prowadzi grupy certyfikatowe, a także przeprowadza wszystkie rozmowy rekrutacyjne. Zna z imienia i nazwiska wszystkich Uczniów i Rodziców! Fanka Teatru Muzycznego, koncertów i dalekich podróży z plecakiem i bez planu.

Anastasija Czarnowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci. Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

Mark Downing

Lektor języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych. Anglik, absolwent Uniwersytetu Coventry, który ukończył z wyróżnieniem. Kocha podróże – odwiedził 35 krajów na niemal wszystkich kontynentach!  Fan piłki nożnej i drużyny Liverpoolu. Na Świerkowej zadba o wszystkie umiejętności językowe Uczniów, ze szczególnym naciskiem na mówienie, świetną wymowę i piękny akcent.

TOM CURTIS

Tom jest rodowitym Irlandczykiem i pochodzi z Dublina, gdzie ukończył Institute of Technology. W Polsce mieszka od dwóch lat. Dlaczego? Mówi, że Polska jest piękna. Lubi polskie jedzenie, a nawet… pogodę! Na Świerkowej poprowadzi zajęcia konwersacyjne z młodzieżą, skupione na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności mówienia, swobodnej rozmowy.

Marlena Michalak / Viva la Vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Marlena języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Od pięciu lat poświęca się nauczaniu j. hiszpańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz dla dorosłych. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Wierzy, że najlepsze efekty uzyskuje się odpowiadając pełnymi zdaniami.

IVAN Garcia Castro / Viva la vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ivan jest rodowitym Hiszpanem, posiada także wieloletnie doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego, dzięki czemu ma mnóstwo pomysłów na gry i zabawy, które wykorzystuje podczas zajęć. Pomimo, że nie zna dobrze polskiego, potrafi nawiązać wspaniały kontakt z osobami w każdym wieku, sprawiając, że dzieci już od najmłodszych lat pozbywają się bariery językowej.

AGNIESZKA MINKOWSKA (roczny urlop)

Agnieszka to absolwentka studiów filologicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. z dziećmi dwujęzycznymi. Prywatnie entuzjastka tańca irlandzkiego i przygotowywania pomocy na zajęcia. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi i młodzieżą.

JUSTYNA CHORĄŻEWICZ (roczny urlop)

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wierny kibic i największy fan piłki nożnej wśród uczniów i lektorów Świerkowej. Uwielbia grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.