loading

Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Posiadacz wszystkich certyfikatów Cambridge, w tym najwyższego Proficiency. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego, a także innowacji i nowych technologii. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych. Prywatnie wielbicielka zwierząt, książek i podróży, chętnie odwiedzająca pokoje ucieczek i sale teatralne.

Anastasija Czarnowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci. Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

JUSTYNA CHORĄŻEWICZ

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wierny kibic i największy fan piłki nożnej wśród uczniów i lektorów Świerkowej. Uwielbia grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Tomasz Żurowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Zwolennik praktycznej komunikacji, entuzjasta tłumaczeń symultanicznych, profesjonalista i optymista. Prywatnie uwielbia sport i gry planszowe, które chętnie wykorzystuje na zajęciach. Na Świerkowej prowadzi kursy dla dorosłych.

Magdalena Borkowska

Nasza wieloletnia uczennica i wolontariusz. Aktualnie studentka Psychologii Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS. W języku angielskim najbardziej lubi jego możliwości. Jest on kluczem do komunikacji z innymi narodowościami czy do pogłębiania wiedzy z obszaru, jaki nas interesuje. Poza pracą i nauką spędza czas blogując, grając w planszówki, czytając książki różnorodnego gatunku, udzielając się w rozmaitych pracach wolontariackich: od Domów Dziecka i schronisk dla zwierząt po pisanie artykułów, i wydarzenia sportowe. Jednym z najważniejszych osiągnięć Magdy jest uzyskanie tytułu VIS SPOŁECZNY (SWPS) – tytuł ten przyznawany jest za wyróżnianie się na tle społecznym, poprzez działalność charytatywną. Magdę możecie spotkać m.in. w punktach informacyjnych IronMan Gdynia, gdzie odpowiada m.in. za udzielanie pomocy anglojęzycznej.