loading

Anna Kowalska

Założyciel, właściciel, metodyk Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Posiadacz wszystkich certyfikatów Cambridge, w tym najwyższego Proficiency C2. Zna z imienia i nazwiska wszystkich Uczniów i Rodziców! Fanka Teatru Muzycznego, koncertów i dalekich podróży z plecakiem i bez planu. Na Świerkowej pełni nadzór merytoryczny i metodyczny nad kursami.

Anastasija Czarnowska

Lektor języka angielskiego dla dzieci. Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

Mark Downing

Lektor języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych. Anglik, absolwent Uniwersytetu Coventry, który ukończył z wyróżnieniem. Kocha podróże – odwiedził 35 krajów na niemal wszystkich kontynentach!  Fan piłki nożnej i drużyny Liverpoolu. Na Świerkowej zadba o wszystkie umiejętności językowe Uczniów, ze szczególnym naciskiem na mówienie, świetną wymowę i piękny akcent.

Marzena Rozmysłowicz

Marzena to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywała pracując z uczniami indywidualnie i w grupach. Uwielbia podróże i uczy się języka hiszpańskiego. Na zajęciach wulkan energii, niezwykle pozytywna i zawsze uśmiechnięta. Przygotowuje Na Świerkowej prowadzi grupy dzieci starszych, młodzieży i dorosłych.

TOM CURTIS

Tom jest rodowitym Irlandczykiem i pochodzi z Dublina, gdzie ukończył Institute of Technology. W Polsce mieszka od dwóch lat. Dlaczego? Mówi, że Polska jest piękna. Lubi polskie jedzenie, a nawet… pogodę! Na Świerkowej poprowadzi zajęcia konwersacyjne z młodzieżą, skupione na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności mówienia, swobodnej rozmowy.

Marlena Michalak / Viva la Vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, właścicielka szkoły Viva la Vida z Gdyni. Marlena języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Na Świerkowej pełni nadzór metodyczny i merytoryczny nad zajęciami j. hiszpańskiego.

DAVID Valladolid / Viva la vida

Lektor języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. David jest rodowitym Hiszpanem i podczas zajęć szczególną uwagę zwraca na poprawną wymowę i umiejętność mówienia. Na zajęciach bardzo dba o dobrą atmosferę, a uśmiech nie schodzi z Jego ust.

AGNIESZKA MINKOWSKA (roczny urlop)

Agnieszka to absolwentka studiów filologicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zdobywała w Wielkiej Brytanii, pracując m.in. z dziećmi dwujęzycznymi. Prywatnie entuzjastka tańca irlandzkiego i przygotowywania pomocy na zajęcia. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi i młodzieżą.