loading

Sukcesy naszych uczniów

Nasi Uczniowie niemal co dzień odnoszą sukcesy. Czasem jest to pierwszy raz bezbłędnie wykonane ćwiczenie, doskonała wypowiedź egzaminacyjna, czasem wygrana w konkursie lub pierwsze kroki w pokonywaniu bariery w mówieniu. My jesteśmy dumni ze wszystkich – teraz i wy poznajcie niektóre z nich.

MICHAŁ / 05.2020

Michał właśnie zajął 1. miejsce w województwie i 9. miejsce w całej Polsce w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace! Gratulujemy!

MARTA i KINGA / 06.2020

Dziewczyny, ogromnie gratulujemy Wam dostania się do klasy dwujęzycznej w liceum. Od września dziewczyny oprócz doskonałych lekcji języka angielskiego, będą również uczyć się np. geografii czy matematyki w języku obcym. Trzymamy kciuki!

Ada, Olga i Zuzia / 01.2019

Możemy się pochwalić:) Trzy nasze wspaniałe uczennice – Olga, Zuzia i Ada dostały się do regionalnego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego. Za Adę (którą widzicie na poniższym londyńskim zdjęciu) dodatkowo trzymamy kciuki w etapie najwyższym – wojewódzkim. Dziewczyny, gratulacje, jesteśmy z Was dumni!

OLENA I DOMINIKA / 04.2017

Przedstawiamy Wam Olenę i Dominikę. Olena właśnie wygrała konkurs recytatorski w języku angielskim, a Dominika pochwaliła się „6” ze sprawdzianu. Hip hip hurra dla dziewczyn!

ALA / 01.2019

Własnie dotarła do nas wiadomość o wynikach z próbnej matury ustnej – nasza uczennica Ala uzyskała 96,7%! Hip Hip Hurra dla Ali!

ZUZIA

Gratulujemy! 5+ z czasowników nieregularnych to świetny wynik – jesteśmy bardzo dumni. Zuzia wykorzystała mnemotechnikę i dzięki mądremu uczeniu się zapamięta słówka na dłużej!

Alex / 30.10.2018

Brawo Alex! Wyobraźcie sobie, że ten młody dżentelmen zaśpiewał w szkole przed całą klasą rymowankę o przyimkach miejsca. I to 10 razy! Dzięki temu Jego koledzy łatwiej je zapamiętają. Fajnie jest się dzielić wiedzą, prawda? Pękamy z dumy!

JULIA I ADA

Oto Julia i Ada, które zakwalifikowały się do dalszego etapu konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego, dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Hip hip hurra i gratulacje dla dziewczyn!

WIKTOR / 5.2017

HURRA! Mamy już pierwsze wyniki matur ustnych z języka angielskiego, które nasi uczniowie zdawali w ciągu ostatnich dni. Wiktor otrzymał 100%!

MARTA / 05.2017

Marta zdała maturę ustną z języka angielskiego na 100%. Gratulujemy!

OLIWIER I MARCEL

Gratulujemy Wam wygranej w XVI Wojewódzkim Quizie Wiedzy o Państwach Anglojęzycznych. Hip hip – hurra!

OLENA

Gratulujemy „6” na półrocze! Wowowowow!

OLIWIER I MARCEL

Gratulujemy wygrania szkolnych eliminacji w Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych. Trzymamy kciuki za doskonały wynik na finałach wojewódzkich

MARCEL

Gratulujemy awansu do kolejnego etapu Konkursu z Języka Angielskiego!

ALICJA KLARA

Ali gratulujemy świetnego wyniku na teście gimnazjalnym: 98% z poziomu podstawowego i 98% z poziomu rozszerzonego. WOW! Kłaniamy się w pas!

DAWID

90% na teście gimnazjalnym z języka angielskiego. Jesteśmy dumni! Początkowe wyniki były duuuużo niższe. Good job!

OLA

Olu, gratulujemy dostania się do klasy językowej. Brawo! To oznacza, że 100% uczniów starających się o przyjęcie do tego typu klasy – otrzymało pozytywną decyzję!

ADA

Najwyższy wynik wśród wszystkich zdających egzamin do klasy językowej gimnazjum. Pięknie!

OLIWIER

Gratulujemy! Oto zwycięzca miejskiego konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych. Pękamy z dumy!

Dominika i Marta

Gratulujemy „6”(Dominika) i „5”(Marta) na koniec roku!

LENA

Lena jest super! W ogólnopolskim konkursie językowym Olimpusek zdobyła 22. miejsce w kraju, pokonując ponad 4200 osób. Sukces przypieczętowała „6” na koniec roku. Well done!

ESTERKA

Esterce gratulujemy wspaniałej „6” na koniec roku. Pięknie!

MACIEK

Wspaniała „6+!” ze sprawdzianu!

OLIWIER

Gratulujemy maksymalnego wyniku (30/30pkt) uzyskanego na etapie szkolnym konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych.

KINGA

100% na maturze ustnej z języka angielskiego. Pękamy z dumy!

OLA

95% z testu szóstoklasisty (j. angielski)

WIKTORIA

95% z testu szóstoklasisty (j. angielski)

KAMILA

95% z testu szóstoklasisty (j. angielski)

ALA

98% z testu szóstoklasisty (j. angielski)

ADA

100% z testu szóstoklasisty

OLIWIER

Oliwier, gratulujemy zwycięstwa w pierwszym etapie konkursu wiedzy o krajach anglojęzycznych. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!