loading

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat

Zapraszamy na kurs języka angielskiego dedykowany dzieciom uczęszczającym do pierwszych klas szkoły podstawowej. Rozpoczynamy poważną naukę w czasem – pozornie – bardzo niepoważny sposób. Podczas spotkań panuje miła i przyjazna atmosfera, sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Niezbędna jest też filiżanka gorącej herbaty, śpiew ptaków w naszym ogrodzie, kojące otoczenie i ogromne wsparcie.

informacje

czas trwania: 50 minut
częstotliwość: 2 razy/tydzień
grupa: do 6 osób
wiek dziecka: 7-9 lat

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem programu Addvantage British Councl. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię – ze zniżką – na egzaminy Cambridge dla dzieci. Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Istnieją trzy poziomy trudności testów – Starters, Movers i Flyers. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim. Charakter zajęć dobrany jest do wieku, potrzeb ucznia i jego umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności pisania i czytania, a godziny zajęć dopasowywane są w miarę możliwości do planu zajęć szkolnych. Wykorzystujemy gry planszowe i ruchowe, prezentacje, liczne gadżety i mnóstwo kreatywnych aktywności, by zajęcia były angażujące i ciekawe, a także by rozbudziły pasję do nauki języka angielskiego.

Dodatkowe informacje

Na zajęciach dużą wagę przywiązuje się do poprawnej wymowy oraz akcentu. Tworzymy doskonałą bazę zwrotów, słownictwa czy krótkich konwersacji do wykorzystania w symulowanych sytuacjach naturalnych i tzw. role-play, podczas którego ćwiczy się naturalne użycie języka obcego. Dzieci uczą się w grupie swoich rówieśników.

Priorytety

Poza celami czysto naukowymi, naszym priorytetem jest stworzenie wyjątkowej i motywującej atmosfery, budowanie więzi i pozytywnych postaw społecznych. Język angielski to nasza pasja, chcemy choć jej cząstkę zaszczepić w Uczniach.