loading

Język angielski dla młodzieży

Kursy językowe dla nastolatków 13+, maturzystów, studentów. Prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania oraz przygotowujące do matury i egzaminów, w tym do egzaminów Cambridge.

informacje

czas trwania: 60 - 90 minut
częstotliwość: 2x / tydzień
grupa: do 6 osób
język: British English

lektor: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

lektor: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem prestiżowego programu Addvantage. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię na egzamin Cambridge ze zniżką. Dla młodzieży, w zależności od poziomu oferujemy przygotowanie do: Cambridge English: PET, First czy Advanced. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub dwujęzycznie. Nacisk położony jest na swobodną komunikację i wiedzę praktyczną. Materiał dobierany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania grupy, jej celów, a nawet zainteresowań.

rodzaje kursów

Kurs egzaminacyjny Cambridge

Przygotowanie do egzaminów Cambridge - KET, PET, First (FCE), Advanced (CAE) oraz Proficiency (CPE). Zapoznanie ze strukturą egzaminu, jego formą oraz technikami egzaminacyjnymi. Nauka w małych grupach w komfortowych warunkach. Konsultacje i pełne wsparcie merytoryczne i motywacyjne.

rodzaje kursów

Kurs gimnazjalny / ósmoklasisty

Ponieważ naszym priorytetem jest nauka mówienia i rozwijanie znajomości języka angielskiego, nie organizujemy typowych kursów przygotowujących do testów gimnazjalnych i ósmoklasisty. Jednak na zajęciach przestawiamy uczniom techniki egzaminacyjne i ćwiczymy umiejętności, które na testach bardzo im się przydadzą. Chcemy rozwinąć znajomość języka angielskiego tak, by testy w szkole zdali z łatwością.

rodzaje kursów

Kurs maturalny

Kurs dedykowany tegorocznym i przyszłorocznym maturzystom. Realizacja podstawy programowej w rozszerzonym zakresie, zapoznanie z formą i strukturą egzaminu - zarówno pisemną, jak i ustną, techniki egzaminacyjne.

rodzaje kursów

Kurs ogólny

Wszystkie poziomy zaawansowania. Nacisk na umiejętności komunikacyjne, praktyczną wiedzę, odpowiedni akcent oraz wymowę. Budowanie zasobów słownictwa oraz świadome wykorzystanie zasad gramatyki. Praca w małych grupach, w komfortowych warunkach.