loading

Język angielski dla młodzieży

Kursy językowe dla nastolatków 13+, maturzystów, studentów. Prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania oraz przygotowujące do matury i egzaminów, w tym do egzaminów Cambridge.

informacje

czas trwania: 60 lub 90 minut
częstotliwość: 1 lub 2x/tydzień
grupa: 6-7 osób
język: British English

LEKTOR: Mark Downing

Lektor języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych. Anglik, absolwent Uniwersytetu Coventry, który ukończył z wyróżnieniem. Kocha podróże – odwiedził 35 krajów na niemal wszystkich kontynentach! Fan piłki nożnej i drużyny Liverpoolu. Na Świerkowej zadba o wszystkie umiejętności językowe Uczniów, ze szczególnym naciskiem na mówienie, świetną wymowę i piękny akcent.

Lektor: Tom Curtis

Tom jest rodowitym Irlandczykiem i pochodzi z Dublina, gdzie ukończył Institute of Technology. W Polsce mieszka od dwóch lat. Dlaczego? Mówi, że Polska jest piękna. Lubi polskie jedzenie, a nawet… pogodę! Na Świerkowej poprowadzi zajęcia konwersacyjne z młodzieżą, skupione na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności mówienia, swobodnej rozmowy.

lektor: Marzena

Marzena to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywała pracując z uczniami indywidualnie i w grupach. Uwielbia podróże i uczy się języka hiszpańskiego. Na zajęciach wulkan energii, niezwykle pozytywna i zawsze uśmiechnięta. Świeżo upieczona posiadaczka certyfikatu Cambridge na jednym z dwóch najwyższych światowych poziomów. Na Świerkowej prowadzi grupy dzieci starszych, młodzieży i dorosłych.

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem prestiżowego programu Addvantage. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię na egzamin Cambridge ze zniżką. Dla młodzieży, w zależności od poziomu oferujemy przygotowanie do: Cambridge English: PET, First czy Advanced. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub dwujęzycznie. Nacisk położony jest na swobodną komunikację i wiedzę praktyczną. Materiał dobierany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania grupy, jej celów, a nawet zainteresowań.

rodzaje kursów

Kurs egzaminacyjny Cambridge

Przygotowanie do egzaminów Cambridge - KET, PET, First (FCE), Advanced (CAE) oraz Proficiency (CPE). Zapoznanie ze strukturą egzaminu, jego formą oraz technikami egzaminacyjnymi. Nauka w małych grupach w komfortowych warunkach. Konsultacje i pełne wsparcie merytoryczne i motywacyjne.

rodzaje kursów

Kurs ósmoklasisty

Ponieważ naszym priorytetem jest nauka mówienia i rozwijanie znajomości języka angielskiego, nie organizujemy typowych kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty. Jednak na zajęciach przestawiamy uczniom techniki egzaminacyjne i ćwiczymy umiejętności, które na testach bardzo im się przydadzą. Chcemy rozwinąć znajomość języka angielskiego tak, by testy w szkole zdali z łatwością. Średni wynik naszych Uczniów z egzaminu w 2022 roku to aż 98%!

rodzaje kursów

Kurs maturalny

Kurs dedykowany tegorocznym i przyszłorocznym maturzystom. Realizacja podstawy programowej w rozszerzonym zakresie, zapoznanie z formą i strukturą egzaminu - zarówno pisemną, jak i ustną, techniki egzaminacyjne.

rodzaje kursów

Kurs ogólny

Wszystkie poziomy zaawansowania. Nacisk na umiejętności komunikacyjne, praktyczną wiedzę, odpowiedni akcent oraz wymowę. Budowanie zasobów słownictwa oraz świadome wykorzystanie zasad gramatyki. Praca w małych grupach, w komfortowych warunkach.