loading

Kursy języka angielskiego dla dorosłych

W nauce języka angielskiego ograniczenia wiekowe nie istnieją. Dorośli to doskonała grupa edukacyjna – są zmotywowani, zdecydowani i nierzadko uczą się dla własnej satysfakcji. Efekty mogą przyjść zaskakująco szybko, szczególnie, jeśli nauka odbywa się w miłej, niemal domowej atmosferze przy filiżance herbaty.

informacje

czas trwania: 90 minut
częstotliwość: 1x/tydzień
grupa: do 6 osób
język: British English

LEKTOR: Mark Downing

Lektor języka angielskiego dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych. Anglik, absolwent Uniwersytetu Coventry, który ukończył z wyróżnieniem. Kocha podróże – odwiedził 35 krajów na niemal wszystkich kontynentach! Fan piłki nożnej i drużyny Liverpoolu. Na Świerkowej zadba o wszystkie umiejętności językowe Uczniów, ze szczególnym naciskiem na mówienie, świetną wymowę i piękny akcent.

lektor: Tom Curtis

Tom jest rodowitym Irlandczykiem i pochodzi z Dublina, gdzie ukończył Institute of Technology. W Polsce mieszka od dwóch lat. Dlaczego? Mówi, że Polska jest piękna. Lubi polskie jedzenie, a nawet… pogodę! Na Świerkowej poprowadzi zajęcia konwersacyjne z młodzieżą, skupione na rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności mówienia, swobodnej rozmowy.

lektor: Marzena Rozmysłowicz

Marzena to absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego zdobywała pracując z uczniami indywidualnie i w grupach. Uwielbia podróże i uczy się języka hiszpańskiego. Na zajęciach wulkan energii, niezwykle pozytywna i zawsze uśmiechnięta. Świeżo upieczona posiadaczka certyfikatu Cambridge na jednym z dwóch najwyższych światowych poziomów. Na Świerkowej prowadzi grupy dzieci starszych, młodzieży i dorosłych.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub dwujęzycznie. Nacisk położony jest na swobodną komunikację i wiedzę praktyczną. Materiał dobierany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania grupy, jej celów, a nawet zainteresowań. Warto rozpocząć edukację zarówno dla własnej satysfakcji, jak i dla umożliwienia awansu oraz podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem programu Addvantage British Council. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię na egzamin Cambridge ze zniżką. Dla dorosłych, w zależności od poziomu oferujemy przygotowanie do: Cambridge English: PET, First czy Advanced. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

rodzaje kursów

Kurs ogólny

Wszystkie poziomy zaawansowania. Nacisk na umiejętności komunikacyjne, praktyczną wiedzę, odpowiedni akcent oraz wymowę. Budowanie zasobów słownictwa oraz świadome wykorzystanie zasad gramatyki. Praca w małych grupach, w komfortowych warunkach.

rodzaje kursów

Kurs egzaminacyjny

Przygotowanie do egzaminów, m.in. Cambridge First (FCE), Advanced (CAE) oraz Proficiency (CPE). Zapoznanie z formatem egzaminu, jego formą oraz technikami egzaminacyjnymi. Nauka w małych grupach w komfortowych warunkach.

rodzaje kursów

Kurs zawodowy

Kurs dedykowany osobom planującym zamieszkanie i podjęcie pracy za granicą, obejmujący również słownictwo branżowe.

rodzaje kursów

Kurs przedwakacyjny

Dedykowany osobom, które planują wakacyjny wyjazd za granicę i które nie władają językiem angielskim. Intensywny kurs, który pozwoli czuć się komfortowo w codziennych, wakacyjnych sytuacjach takich jak wizyta w restauracji czy na lotnisku.

rodzaje kursów

Kurs poranny

Ranek to doskonała pora do nauki! Jesteśmy wypoczęci, jest cicho, a czas płynie wolniej. Kurs poranny dedykujemy osobom, które mogą pozwolić sobie na komfort przedpołudniowych spotkań.