loading

Język angielski dla dorosłych

W nauce języka angielskiego ograniczenia wiekowe nie istnieją. Dorośli to doskonała grupa edukacyjna – są zmotywowani, zdecydowani i nierzadko uczą się dla własnej satysfakcji. Efekty mogą przyjść zaskakująco szybko, szczególnie, jeśli nauka odbywa się w miłej, niemal domowej atmosferze przy filiżance herbaty.

informacje

czas trwania: 60 lub 90 minut
częstotliwość: 1 lub 2x/ tydzień
grupa: do 6 osób
język: British English

lektor: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

lektor: Tomasz Żurowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Zwolennik praktycznej komunikacji, entuzjasta tłumaczeń symultanicznych, profesjonalista i optymista. Prywatnie uwielbia sport i gry planszowe, które chętnie wykorzystuje na zajęciach. Na Świerkowej prowadzi kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

lektor: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone w języku angielskim lub dwujęzycznie. Nacisk położony jest na swobodną komunikację i wiedzę praktyczną. Materiał dobierany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania grupy, jej celów, a nawet zainteresowań. Warto rozpocząć edukację zarówno dla własnej satysfakcji, jak i dla umożliwienia awansu oraz podwyższenia swoich kwalifikacji zawodowych.

Certyfikaty Cambridge

Nasza szkoła jest uczestnikiem programu Addvantage British Council. Dzięki niemu zarejestrujemy Cię na egzamin Cambridge ze zniżką. Dla dorosłych, w zależności od poziomu oferujemy przygotowanie do: Cambridge English: PET, First czy Advanced. Dzięki temu uczniowie mają jasno wytyczoną ścieżkę stopniowego rozwoju umiejętności językowych.

rodzaje kursów

Kurs ogólny

Wszystkie poziomy zaawansowania. Nacisk na umiejętności komunikacyjne, praktyczną wiedzę, odpowiedni akcent oraz wymowę. Budowanie zasobów słownictwa oraz świadome wykorzystanie zasad gramatyki. Praca w małych grupach, w komfortowych warunkach.

rodzaje kursów

Kurs egzaminacyjny

Przygotowanie do egzaminów, m.in. Cambridge First (FCE), Advanced (CAE) oraz Proficiency (CPE). Zapoznanie z formatem egzaminu, jego formą oraz technikami egzaminacyjnymi. Nauka w małych grupach w komfortowych warunkach.

rodzaje kursów

Kurs zawodowy

Kurs dedykowany osobom planującym zamieszkanie i podjęcie pracy za granicą, obejmujący również słownictwo branżowe.

rodzaje kursów

Kurs przedwakacyjny

Dedykowany osobom, które planują wakacyjny wyjazd za granicę i które nie władają językiem angielskim. Intensywny kurs, który pozwoli czuć się komfortowo w codziennych, wakacyjnych sytuacjach takich jak wizyta w restauracji czy na lotnisku.

rodzaje kursów

Kurs poranny

Ranek to doskonała pora do nauki! Jesteśmy wypoczęci, jest cicho, a czas płynie wolniej. Kurs poranny dedykujemy osobom, które mogą pozwolić sobie na komfort przedpołudniowych spotkań.