loading

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 5-6 lat

Nauka to wspaniała przygoda – nie ma nic lepszego niż nauka przez zabawę! Małe dzieci uczą się języka obcego w sposób naturalny, tak jak języka ojczystego. Prowadzimy atrakcyjne i zróżnicowane zajęcia w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu. Dbając o rozwój językowy, motywację ucznia, ściśle współpracując z rodzicami.

INFORMACJE

czas trwania: 50 minut

częstotliwość: 1 lub 2x / tydzień

grupa: do 6 osób

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu, zainteresowana dwujęzycznością u dzieci. Uwielbiana przez rodziców i uczniów.

O ZAJĘCIACH

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, a ich kluczowym założeniem jest osłuchanie się dziecka z językiem angielskim i wytworzenie pozytywnego stosunku do jego nauki w przyszłości oraz wykształcenie późniejszej umiejętności porozumiewania się w języku obcym.

Podczas zajęć wprowadzane są piosenki, rymowanki, wierszyki oraz zabawy ruchowe, którym towarzyszą nierzadko zabawne czynności. Dzięki określonej strukturze zajęć dzieci nie nudzą się, a także czują się pewnie i bezpiecznie.

Udział rodzica w zajęciach

Rodzice nie są obecni na zajęciach, mogą oni towarzyszyć dzieciom podczas wybranych lekcji, jeśli tylko dzieci sygnalizują taką potrzebę. Komfort uczniów to dla nas priorytet. Pozostałych rodziców zapraszamy na kawę do ogrodu.

Przygotowanie szkolne

Plan kursów dla dzieci przygotowuje je do zerówki i stanowi doskonałe wprowadzenie do nauki języka angielskiego w szkole podstawowej.

Czy warto zaczynać naukę tak wcześnie?

Wczesne zabawy edukacyjne zwiększają możliwości intelektualne Twojego Dziecka, dzięki temu będzie ono miało dobrą koncentrację i pamięć, łatwość nauki. Wykorzystajmy niepowtarzalny czas dynamicznego rozwoju intelektualnego naszego Dziecka – do szóstego roku życia rozwija się około 50% zdolności do uczenia się.

Czytanie globalne

Metoda czytania globalnego jest jedną z niewielu metod pozwalających na naukę czytania w bardzo wczesnym wieku. Dzieci uczone tą metodą nabywają zdolność płynnego czytania zanim pójdą do szkoły. Czytanie globalne pozwala ominąć żmudny etap literowania. Dzięki temu metoda jest przyjemna, bezbolesna i kojarzy się dziecku tylko z pozytywnymi emocjami. Dzieci uczone tą metodą to przyszłe mole książkowe, intelektualiści z własnym zdaniem i imponującą wiedzą. Metoda czytania globalnego doskonale się sprawdza u dzieci poniżej 6 lat. Wykorzystuje ona typową dla tego okresu życia zdolność do fotograficznego zapamiętywania otoczenia - tzw. pamięć ejdetyczną. Małe dzieci posiadają zdolność do bardzo szczegółowego zapamiętywania obrazu – potrafią go w niezwykle dokładny sposób odtworzyć. www.wydawnictwo-pentliczek.pl