loading

Historie naszych uczniów

Mamy przyjemność uczyć mądrych, ambitnych, wrażliwych i fajnych ludzi. To wspaniałe uczucie widzieć jak się rozwijają, zmieniają, dorośleją! Chcielibyśmy przybliżyć Wam sylwetki kilku z nich, może ich historie Was zainspirują?

Monika

Poznajcie Monikę. Monika – wraz z siostrą, Alą – to jedne z pierwszych uczennic Świerkowej 3, są z nami od lat, od początku istnienia szkoły. Monika to przykład wspaniałej, wrażliwej, inteligentnej dziewczyny, która doskonale rozwinęła i rozwija dalej swoją znajomość języka angielskiego. Mówi z pięknym akcentem, doskonale czyta, a także… wygrywa niemal wszystkie rozgrywki w gry planszowe! Po napisaniu testu kwalifikującego Monika własnie rozpoczęła naukę w klasie dwujęzycznej, która umożliwi Jej zdawanie międzynarodowej matury. Do sześciu godzin lekcji językowych dorzucimy jeszcze nasze dwie, by ciągle się rozwijać. Pękamy z dumy i gratulujemy z całego serca! Dziękujemy również rodzicom Moniki, bo dzięki ich konsekwencji i decyzji o zapisaniu i kontynuacji nauki na Świerkowej, możemy być świadkami Jej językowych sukcesów.

IGA

Poznajcie Igę. Jeśli marzycie o studiach za granicą, Jej historia na pewno Was zainspiruje! Iga to nasza uczennica, która w 2017 roku rozpoczęła studia na kierunku telewizyjno-filmowym na Uniwersytecie w Aberystwyth (Wielka Brytania). Już od pierwszych zajęć wyróżniała ją wrażliwość, wyobraźnia i bardzo ładny akcent:) Przyznała się nam, że język angielski otworzył Jej drogę na studia zagraniczne. Dzięki niemu rozwija się coraz bardziej zarówno na studiach, jak i w życiu prywatnym – ma możliwość rozmawiania ze studentami z innych krajów, poznaje ich kulturę i język. Dodatkowo wszystkie zajęcia są oczywiście prowadzone w języku obcym. Jesteśmy wzruszeni, gdy odwiedza nas czasem na Świerkowej i jesteśmy dumni, gdy widzimy, że to m.in. język angielski umożliwa Jej realizację marzeń. Iga, bardzo Ci kibicujemy!

MICHAŁ

Poznajcie Michała. Michał udowadnia, że chcieć, to móc i że nauka języka angielskiego potrafi być powodem do ogromnej dumy, radości i satysfakcji. Michał, obecnie uczeń klasy 5, osiągnął wspaniały sukces – Jego wiedza, inteligencja i talent zapewniły mu właśnie doskonałe wyniki w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego English Ace. Michał zajął 1. miejsce w województwie i 9. miejsce w całej Polsce! Michał, ogromnie gratulujemy Tobie i Twoim Rodzicom, pękamy z dumy.

PIOTR

Nasz uczeń Piotr – dzięki zdanemu egzaminowi – rozpoczyna dziś kurs języka angielskiego na poziomie 3 według STANAG 6001. STANAG (Standarization Agreement) to porozumienie autoryzacyjne NATO określające poziomy biegłości językowej wśród żołnierzy.
Czeka Go kilka miesięcy ciężkiej pracy – kurs jest niezwykle intensywny, a zajęcia odbywają się po kilka godzin dziennie, codziennie!
Piotr, jesteś inspiracją dla naszych Uczniów. Ogromnie gratulujemy sukcesu i mocno trzymamy kciuki!