loading

język hiszpański dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na kolejny rok z językiem hiszpańskim na Świerkowej. Lektor David, rodowity Hiszpan, słynie z ciekawych, niebanalnych i angażujących lekcji! W tym roku oprócz zajęć grup kontynuujących, uruchamiamy grupę  nastolatków i nową grupę dla osób dorosłych.

INFORMACJE

częstotliwość: 1/tydzień

ilość zajęć w kursie: 32

długość zajęć:
- dzieci: 60 minut
- dorośli i nastolatki: 90 minut

Nadzór metodyczny: Marlena Michalak (Viva la Vida)

Marlena jest nauczycielką j. hiszpańskiego, a od kilku lat także właścicielką szkoły j.hiszpańskiego Viva la vida, z którą współpracuje Świerkowa. Języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Od kilku lat poświęca się nauczaniu j. hiszpańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz dla dorosłych. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Wierzy, że najlepsze efekty uzyskuje się odpowiadając pełnymi zdaniami.

Lektor: David Valladolid (Viva la Vida)

David jest rodowitym Hiszpanem, ale od kilku lat mieszka w Polsce nauczając j. hiszpańskiego zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Potrafi nawiązać wspaniały kontakt z osobami w każdym wieku, sprawiając, że uczniowie pozbywają się bariery językowej.

hiszpański dla dzieci 4-10 lat

Dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”.

Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą! Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.

Wielkość grupy: 5-7 osób.

Hiszpański dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych

Marlena i David pracują z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Zajęcia odbywają w małych grupach, zawsze w kameralnym gronie, sprzyjającym nauce. Dzięki dostosowaniu przebiegu zajęć do potrzeb naszych kursantów, nauka w nimi to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przyjazna i bezstresowa atmosfera sprawia, że uczysz się języka szybciej niż byś się tego spodziewał. Ich priorytetem jest komunikacja, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone były w języku hiszpańskim.

Wielkość grupy: 4-7 osób.

ZAPISY

Ania / Sylwester 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl

REKRUTACJA - grupy i wolne miejsca

GRUPA 1:

nastolatki - szkoła średnia i podstawowa

GRUPA 2:

dorośli - kurs od podstaw

zajęcia odbywają się w piątkowe popołudnia

UCZNIOWIE ŚWIERKOWEJ

Jesteś uczniem Świerkowej 3? Wspaniale! Cieszymy się, że chcesz się uczyć kolejnego języka. W prezencie otrzymasz 100zł zniżki.