loading

język hiszpański dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Od dłuższego czasu w ankietach i rozmowach przewijają się Wasze prośby o zajęcia j. hiszpańskiego na Świerkowej, przyznam się również, że my sami go uwielbiamy. I udało się! Już we wrześniu uruchamiamy zapisy, a od października startujemy z zajęciami.

INFORMACJE

częstotliwość: 1/tydzień

ilość zajęć w kursie: 30

rozpoczęcie: 01.10.2019

ceny i długość zajęć:

- maluchy 4-6 latki (40 minut) - 1050zł

- dzieci 7-9 lat (60 minut) - 1200zł

- nastolatki (75 minut) 1500zł

- dorośli (90 minut) - 1800zł

Uczniowie Świerkowej: 5% rabatu. Możliwość rozłożenia płatności na 9 równych rat.

lektorzy: Marlena i Ivan

Ivan jest rodowitym Hiszpanem, ale już od trzech lat mieszka w Polsce nauczając j. hiszpańskiego zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Posiada także wieloletnie doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego, dzięki czemu ma mnóstwo pomysłów na gry i zabawy, które wykorzystuje podczas zajęć. Pomimo, że nie zna dobrze polskiego, potrafi nawiązać wspaniały kontakt z osobami w każdym wieku, sprawiając, że dzieci już od najmłodszych lat pozbywają się bariery językowej.

Marlena jest nauczycielką j. hiszpańskiego a od trzech lat także właścicielką szkoły j.hiszpańskiego Viva la vida. Języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Od pięciu lat poświęca się nauczaniu j. hiszpańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz dla dorosłych. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Wierzy, że najlepsze efekty uzyskuje się odpowiadając pełnymi zdaniami.

hiszpański dla dzieci 4-10 lat

Dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”.

Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą! Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.

Wielkość grupy: 4-7 osób.

Hiszpański dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych

Marlena i Ivan pracują z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Zajęcia odbywają w małych grupach, zawsze w kameralnym gronie, sprzyjającym nauce. Dzięki dostosowaniu przebiegu zajęć do potrzeb naszych kursantów, nauka w nimi to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przyjazna i bezstresowa atmosfera sprawia, że uczysz się języka szybciej niż byś się tego spodziewał. Ich priorytetem jest komunikacja, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone były w języku hiszpańskim.

Wielkość grupy: 4-7 osób.

DZIEŃ OTWARTY // LEKCJE POKAZOWE

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty - spotkanie z Marleną i Ivanem - 21 września 2019. Poznasz nas, porozmawiasz, weźmiesz udział w lekcji pokazowej. Zadzwoń i zapisz się na listę uczestników!

ZAPISY

Uczniowie Świerkowej:
Ania 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl

Nowi Uczniowie:
Marlena 515 817 263
e-mail: info@vivalavida.com.pl

REKRUTACJA

Mamy ograniczoną ilość miejsc. Zadzwoń i zapisz się na listę uczestników dnia otwartego (21 września).

UCZNIOWIE ŚWIERKOWEJ

Jesteś uczniem Świerkowej 3? Wspaniale! Cieszymy się, że chcesz się uczyć kolejnego języka. W prezencie otrzymasz 5% zniżki.