loading

język hiszpański dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Zapraszamy na kolejny rok z językiem hiszpańskim na Świerkowej. Marlena i Ivan, nasi doskonali lektorzy słyną z ciekawych, niebanalnych i angażujących lekcji! W tym roku oprócz zajęć grup kontynuujących, uruchamiamy grupę dla dzieci, nastolatków i nową grupę dla osób dorosłych.

INFORMACJE

częstotliwość: 1/tydzień

ilość zajęć w kursie: 30

rozpoczęcie kursu: 20.09.2021 lub 27.09.2021

ceny i długość zajęć:

- maluchy 4-6 latki: 45 minut, 1250zł/rok

- dzieci: 60 minut, 1500zł/rok

- nastolatki: 75 minut, 1810zł/rok

- dorośli: 90 minut, 2200zł/rok

Uczniowie Świerkowej: zawsze 5% rabatu. Możliwość rozłożenia płatności na 10 równych rat.

Lektor: Marlena Michalak (Viva la Vida)

Marlena jest nauczycielką j. hiszpańskiego, a od kilku lat także właścicielką szkoły j.hiszpańskiego Viva la vida, z którą współpracuje Świerkowa. Języka uczyła się studiując w Hiszpanii, a doszkalała pracując w hotelach tego pięknego kraju jako animatorka czasu wolnego dla dzieci. Od kilku lat poświęca się nauczaniu j. hiszpańskiego prowadząc zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym, przedszkolnym oraz dla dorosłych. Podczas zajęć głównie koncentruje się na komunikacji, przy zastosowaniu metody naturalnej. Wierzy, że najlepsze efekty uzyskuje się odpowiadając pełnymi zdaniami.

Lektor: Ivan Garcia Castro (Viva la Vida)

Ivan jest rodowitym Hiszpanem, ale od kilku lat mieszka w Polsce nauczając j. hiszpańskiego zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Posiada także wieloletnie doświadczenie na stanowisku animatora czasu wolnego, dzięki czemu ma mnóstwo pomysłów na gry i zabawy, które wykorzystuje podczas zajęć. Pomimo, że nie zna dobrze polskiego, potrafi nawiązać wspaniały kontakt z osobami w każdym wieku, sprawiając, że dzieci już od najmłodszych lat pozbywają się bariery językowej.

hiszpański dla dzieci 4-10 lat

Dzieci w wieku od 4 do 10 lat uczą się przy wykorzystaniu metody „Colorín Colorado”.

Podczas zajęć dzieci pytają, odpowiadają, powtarzają, śpiewają, tańczą i świetnie się bawią, a co najważniejsze, właśnie w ten sposób najwięcej się uczą! Jest to doskonała okazja żeby zapoznać dzieci z nowym językiem i rozbudzić w nich chęć nauki i zgłębiania hiszpańskiego świata od najmłodszych lat.

Wielkość grupy: 4-7 osób.

Hiszpański dla dzieci starszych, młodzieży i dorosłych

Marlena i Ivan pracują z pasją i zamiłowaniem do Hiszpanii i jej bogatej kultury. Zajęcia odbywają w małych grupach, zawsze w kameralnym gronie, sprzyjającym nauce. Dzięki dostosowaniu przebiegu zajęć do potrzeb naszych kursantów, nauka w nimi to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Przyjazna i bezstresowa atmosfera sprawia, że uczysz się języka szybciej niż byś się tego spodziewał. Ich priorytetem jest komunikacja, więc już od pierwszego spotkania staramy się, aby zajęcia prowadzone były w języku hiszpańskim.

Wielkość grupy: 4-7 osób.

ZAPISY

Ania 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl

REKRUTACJA - grupy i wolne miejsca

GRUPA 1:

NABÓR! dzieci lub młodzież - początkujący - 3 wolne miejsca

GRUPA 2:

NABÓR: dorośli - początkujący - 3 wolne miejsca

GRUPA 3

młodzież i dorośli - kontynuujący naukę - 2 wolne miejsca

GRUPA 4

dorośli - kontynuujący naukę - 1 wolne miejsce

GRUPA 5:

dzieci - kontynnujący naukę - 1 wolne miejsce

wszystkie zajęcia odbywają się w poniedziałkowe popołudnia

UCZNIOWIE ŚWIERKOWEJ

Jesteś uczniem Świerkowej 3? Wspaniale! Cieszymy się, że chcesz się uczyć kolejnego języka. W prezencie otrzymasz 5% zniżki.