loading

Sztuka teatralna w języku angielskim

Zapraszamy Was nasi Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele Świerkowej na sztukę teatralną grupy Maybe Theatre Company w języku angielskim!

Poranek u rodziny Watsonów zaczął się dość niespokojnie. Janet spóźniła się z przygotowaniem śniadania. Harry leczy potężnego kaca po nocy w The Blue Cuckoo z Jean Reynolds i jej pokaźnym dekoltem. Margaret przekonuje się, że jest nudziarą, a Anne puściła się w galop z Playboyem, swoim koniem. I co też kryje się w biustonoszu Joyce?

Jakby tego było mało Elsie zapowiada przybycie kolejnego niechcianego gościa z A.F.F.R.A. Czy głowa rodziny, udręczony doktor John Watson, da radę odwieźć swoją małżonkę od tego planu?
Wątpliwe. W końcu zagraniczni goście koniecznie muszę poczuć się mile widziani.

Antidotum na Brexit? Współczesna wersja Dumy i Uprzedzenia? Jedyne co możemy obiecać, to wieczór pełen humoru z dużą dozą romantyzmu. Watsonowie serdecznie zapraszają w swoje progi.

P.S Na pewno nie możecie się doczekać, by dowiedzieć się co to jest A.F.F.R.A…

Reżyseria: Penny Shefton

TERMIN i LOKALIZACJA

21 lutego 2020 (piątek), godz. 19.00
Dworek Sierakowskich w Sopocie, Józefa Czyżewskiego 12

BILETY

max. 25zł bilet normalny / 20zł bilet ulgowy

ZAPISY

Zapisy max. do 10 lutego włącznie
Warunkiem wzięcia udziału w przedstawieniu jest wpisanie na listę chętnych oraz uiszczenie opłaty za bilet do teatru. Zapisów można dokonywać osobiście, smsowo, telefonicznie, na facebooku. Wpłat można dokonywać gotówką lub na konto, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Uwaga! Mamy tylko 15 miejsc (wywalczonych!), Maybe Theatre Company wystawia sztuki niezwykle rzadko, następna okazja może nadarzyć się za rok,dwa. W wyjściu mogą wziąć udział osoby towarzyszące, ale pierwszeństwo mają Uczniowie Świerkowej.

DOJAZD i POWRÓT

We własnym zakresie (spotykamy się w dworku) lub wspólna podróż SKM/samochodami. Do ustalenia już z listą zainteresowanych.

REKOMENDOWANY WIEK

Rekomendowany przez teatr wiek minimalny to 14 lat. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dojrzałych - zapraszamy więc uczniów szkół średnich, studentów i dorosłych.