loading

Wakacyjny intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do matury i First (FCE)

Zapraszamy na nasz AUTORSKI, intensywny i bardzo konkretny wakacyjny kurs przygotowujący/wprowadzający do certyfikatu FCE i matury rozszerzonej z języka angielskiego. Chcemy, byś w końcu zrozumiał, zobaczył jak logiczna jest angielska gramatyka i nauczył się korzystać z niej na co dzień i na egzaminie, a także być miał doskonałe podstawy do pracy przez cały rok, aż do egzaminu FCE / egzaminu maturalnego. Będziesz pracować w małej, 6-osobowej grupie, w przyjaznej atmosferze, przy filiżance wody/herbaty. Tu możesz zadawać pytania, dyskutować, rozwiać wątpliwości. W ciepłe dni przenosimy się do naszego ogrodu! Startujemy tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. Dodatkowo, możesz zapisać się na nasze letnie warsztaty! Szczegóły poniżej.

INFORMACJE

termin: 19-29 sierpnia 2019
ilość dni zajęć: 8 dni
częstotliwość: codziennie od poniedziałku do czwartku przez dwa tygodnie (w okresie 19-22 i 26-29 sierpnia)
ilość godzin: 25 godzin zegarowych (13h w pierwszym tygodniu i 12 godzin w drugim tygodniu)
grupa: 6 osób
cena: 700zł (uczniowie Świerkowej 650zł)

Prowadzący: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

prowadzący: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Obowiązki uczestnika kursu

- punktualność – aktywny udział w zajęciach – wysoki poziom motywacji – codzienna praca w domu – poświęcenie nawet 6h dziennie na naukę – dalsza nauka do matury/FCE w oparciu o bazę otrzymaną na kursie

PROGRAM KURSU

Dzień 1. i 2. (19-20 sierpnia, 6,5h) Gramatyka : 12 czasów – omówienie, wyjaśnienie, poznanie budowy, logiki, użycie, zadania, ćwiczenia w formie pisemnej, ustnej, również przy wykorzystaniu gier. Egzamin ustny: wyjaśnienie budowy i poziomu egzaminu, zasady oceniania / przyznawania punktów, techniki egzaminacyjne – jak odpowiadać, o czym pamiętać, ćwiczenia. Zadanie domowe: codziennie, w tym zadania dot. gramatyki + wypowiedzi ustnej.

PROGRAM KURSU

Dzień 3. i 4. (21-22 sierpnia, 6,5h) Gramatyka : Strona bierna – omówienie, wyjaśnienie, poznanie budowy, logiki, użycie, zadania, ćwiczenia w formie pisemnej, ustnej. Wypowiedź pisemna: typy zadań, przydatne zwroty, przykłady poprawnych i niepoprawnych prac pisemnych, techniki egzaminacyjne . Zadanie domowe: codziennie, w tym zadania dot. gramatyki + min. 2 prace do napisania.

PROGRAM KURSU

Dzień 5. i 6. (26-27 sierpnia, 6h) Gramatyka : Okresy warunkowe (również mieszane), wish – omówienie, wyjaśnienie, poznanie budowy, logiki, użycie, zadania, ćwiczenia w formie pisemnej, ustnej. Egzamin ustny: zadania, ćwiczenia. Zadanie domowe: codziennie, w tym zadania dot. gramatyki + wypowiedzi ustnej.

PROGRAM KURSU

Dzień 7. i 8. (28-29 sierpnia, 6h) Gramatyka : Mowa zależna (reported speech) – omówienie, wyjaśnienie, poznanie budowy, logiki, użycie, zadania, ćwiczenia w formie pisemnej, ustnej, praca m.in. z filmami i bajkami. Wypowiedź pisemna: dalsze prace. Zadanie domowe: codziennie, w tym zadania dot. gramatyki + min. 2 prace do napisania.

NA KURSIE

- poznasz, zrozumiesz i przećwiczysz 4 główne angielskie konstrukcje gramatyczne – zaznajomisz się z częścią ustną egzaminów i przećwiczysz każdą z jej części – zaznajomisz się z maturą pisemną na obydwu poziomach / budową egzaminu FCE – zaznajomisz się z wypowiedzią pisemną i napiszesz łącznie min. 6 prac – otrzymasz doskonałą bazę do całorocznego przygotowania do matury 2020 / FCE – otrzymasz mnóstwo materiałów dodatkowych dot. słuchania, czytania, innych – otrzymasz certyfikat uczestnictwa w kursie i pierwszeństwo przy zapisach do naszej szkoły we wrześniu.

DODATKOWY WARSZTAT 1

Zapisz się dodatkowo na warsztat technik relaksacyjnych i jogi dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się wiecej!

DODATKOWY WARSZTAT 2

Zapisz się dodatkowo na warsztat myślenia wizualnego dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się więcej!

ZAPISY

tel. 608 857 308 e-mail: kontakt@swierkowa3.pl Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 6 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne i podpisanie umowy.

ZNIŻKA DLA PRZYJACIÓŁ

Zapisz się z koleżanką/kolegą, a otrzymacie po 50zł zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.