loading

letnie warsztaty językowe dla dorosłych

Zapraszamy na nasze sierpniowe warsztaty językowe dla dorosłych. Spotkamy się w cztery kolejne poniedziałki, by konwersować, mówić, dyskutować… słowem: komunikować się! Przy sprzyjającej pogodzie zajęcia odbędą się w naszym ogrodzie, gdzie przy filiżance herbaty/kawy będziemy rozmawiać w języku angielskim.

INFORMACJE

GRUPA 1 (poranna)
5, 12, 19, 26 sierpnia
godziny: 9:00 - 11:00*

GRUPA 2 (popołudniowa)
5, 12, 19, 26 sierpnia
godziny: 17:00 - 19:00*

ilość godzin: 8h zegarowych

grupa: 4 - 8 osób

cena: 250zł (uczniowie Świerkowej 220zł)

*możliwość zmiany godzin/dnia warsztatów

Prowadzący: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Prowadzący: Paweł Polejowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie fan muzyki i gry na gitarze, prowadzi fanpage o ciekawych angielskich słowach i idiomach ukrytych w muzyce.

POZIOM

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rozmowa kwalifikacyjna/ poziomująca. Dokładnie sprawdzimy poziom uczestników, by podzielić ich na odpowiednie grupy. Jeśli chętni będą znacznie odbiegać od siebie poziomem, zostaną uruchomione 2 grupy.

PROGRAM

Program zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu uczniów. Będzie ambitnie, ciekawie, angażująco.  Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają Uczniowie i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Wykorzystamy pomysły turystyczne, muzyczne, a także oprzemy się na brytyjskich i amerykańskich programach rozrywkowych. Będziemy grać, dyskutować.

MIEJSCE


Zajęcia będą się odbywać w naszej siedzibie, przy ul. Świerkowej 3. Jeśli tylko pogoda pozwoli, przeniesiemy się do naszego ogrodu. Od rana śpiewają w nim ptaki!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 8 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

PROWADZĄCY

Lektorzy prowadzący kurs zostaną dobrani po poznaniu ostatecznej grupy uczestników.