loading

letni kurs j. angielskiego dla VIII klasy

Lato to idealny czas na naukę języka angielskiego! Zapraszamy na Świerkową, by w miłej atmosferze i małej grupie przygotować się do roku szkolnego i oswoić egzamin 8. klasisty, a także „rozgadać” w języku angielskim. Nie zapomnimy również o tym, co najważniejsze – o mówieniu i komunikacji. Wiemy, że zbliżający się egzamin oraz zmiana szkoły mogą powodować u Uczniów presję i stres, chcemy pomóc im i pokazać, że nie taki diabeł (egzamin) straszny! A dzięki odpowiedniej motywacji, technikom, pracy i chęciom można osiągnąć wspaniałe wyniki. Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Uczniów dwa dodatkowe (nieobowiązkowe) warsztaty, szczegóły poniżej!

INFORMACJE

ilość dni zajęć: 5 dni

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: 6 osób

cena: 330zł (uczniowie Świerkowej 300zł)

termin: 19-23 sierpnia, godz. 9:30 - 12:00*

*możliwość zmiany godzin oraz organizacji drugiego kursu w dniach 26-30 sierpnia

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Prowadzący: Paweł Polejowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie fan muzyki i gry na gitarze, prowadzi fanpage o ciekawych angielskich słowach i idiomach ukrytych w muzyce. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi i młodzieżą.

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Program zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu uczniów. Będzie ambitnie, ciekawie, angażująco. Przecież angielski to najwspanialszy język świata! Okaże się, że gramatyka jest logiczna, a jej ćwiczenie wcale nie musi być nudne. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają Uczniowie i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…! A także nie bać się zadawać pytań:)

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszej siedzibie, przy ul. Świerkowej 3.  Jeśli tylko pogoda pozwoli, przeniesiemy się do naszego ogrodu. Od rana śpiewają w nim ptaki!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 6 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

DODATKOWY WARSZTAT 1

Zapisz się dodatkowo na warsztat technik relaksacyjnych i jogi dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się wiecej!

DODATKOWY WARSZTAT 2

Zapisz się dodatkowo na warsztat myślenia wizualnego dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się więcej!

Atmosfera i wnętrze

Podstawą nauki na Świerkowej jest doskonała atmosfera. Nasi lektorzy to pasjonaci, szczególną uwagę przywiązujemy również do budowania więzi i dobrej atmosfery w grupie. Na Świerkowej nie spotkasz szkolnych ławek. Tu przed lekcją przygotowujemy kawę i herbatę, na zajęciach zasiadamy przy dużym stole. Za oknem śpiewają ptaki, a w ciepłe dni przenosimy się do ogrodu. To sprzyja nauce!

PROWADZĄCY

Lektorzy prowadzący kurs zostaną dobrani po poznaniu ostatecznej grupy uczestników. Weźmiemy pod uwagę ich zainteresowania, temperament, pomyślimy również o tym, kto będzie prowadził danego ucznia od września na Świerkowej.