loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci starszych (IV, V, VI, VII klasa)

Lato to idealny czas na naukę języka angielskiego! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały tydzień będziemy eksperymentować, próbować, grać i aktywnie rozwijać znajomość języka angielskiego!

INFORMACJE

ilość dni zajęć: 5 dni

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: min. 6 - max. 10 osób

cena: 310zł (uczniowie Świerkowej 280zł)

termin: 5-9 sierpnia, godz. 9:00 - 11:30 (IV i V klasa)*

termin: 5-9 sierpnia, godz. 12:00 - 14:30 (VI i VII klasa)*

*możliwość zamiany godzin oraz organizacji drugiego kursu w dniach 12-17 sierpnia

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Prowadzący: Klaudia Głowacka

Lektor języka angielskiego, magister Filologii Angielskiej z wieloletnim stażem. Klaudia słynie z doskonałego przygotowania do zajęć. Bardzo lubi prowadzić lekcje metodami aktywizującymi, często sama tworzy gry i zabawy językowe. Dużą uwagę przywiązuje do prawidłowej wymowy brytyjskiej. W wolnej chwili czyta kryminały, tworzy biżuterię oraz scrapbooki. Fascynują ją kraje skandynawskie.

Prowadzący: Paweł Polejowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie fan muzyki i gry na gitarze, prowadzi fanpage o ciekawych angielskich słowach i idiomach ukrytych w muzyce. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi i młodzieżą.

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Program zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu uczniów. Chcemy by było ambitnie, ciekawie, angażująco. Na pewno nie zabraknie ruchu, dobrej zabawy i języka angielskiego oczywiście! Stawiamy na pracę w parach i mówienie. Chcemy by dzieci uczyły sie współpracy, cierpliwości, a także by osłuchiwały się z językiem angielskim. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…!

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszym szkolnym ogródku. Na trawie rozłożymy koce i wygodne poduchy, a jeśli słońce będzie mocno grzało, rozłożymy nasz parasol. W chłodniejsze dni schowamy się do sali, a poduchy przeniesiemy na dywan lub… pod stół!:)

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 10 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

WIEK

Istnieje możliwość zapisu dziecka na kurs wyższej/niższej grupy wiekowej, jeśli tylko jego dojrzałość na to pozwala. Może to być wygodne np. gdy zapisują Państwo na kurs rodzeństwo. W takim przypadku decyzję podejmujemy indywidualnie dla każdego ucznia.

PROWADZĄCY

Lektorzy prowadzący kurs zostaną dobrani po poznaniu ostatecznej grupy uczestników. Weźmiemy pod uwagę ich zainteresowania, temperament, pomyślimy również o tym, kto będzie prowadził danego ucznia od września na Świerkowej.