loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci starszych

Lato to idealny czas na poważną naukę… w niepoważny sposób! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały tydzień będziemy eksperymentować, próbować, grać i rozwijać aktywnie znajomość języka angielskiego!

INFORMACJE

termin: 6-10 sierpnia

godziny: 9:30 - 12:00 (2,5h dziennie)

ilość dni zajęć: 5 dni (poniedziałek-piątek)

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: min. 6 osób - max. 12 osób

grupa wiekowa: IV, V i VI klasa sp

cena: 250zł (uczniowie Świerkowej 10% zniżki, 225zł).

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają dzieci i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…! W ciągu pięciu dni zjemy wspólne śniadanie, posadzimy bardzo brytyjską i najzdrowszą roślinę na świecie, którą każdy będzie mógł potem zabrać do domu, a także przygotujemy aktywności dobrane pod zainteresowania dzieci. A to dopiero początek atrakcji!

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszym szkolnym ogródku. Na trawie rozłożymy koce i wygodne poduchy, a jeśli słońce będzie mocno grzało, rozłożymy nasz parasol. W chłodniejsze dni schowamy się do sali, a poduchy przeniesiemy na dywan lub… pod stół!:)

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 12 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

WIEK

Istnieje możliwość zapisu dziecka na kurs wyżej/niższej grupy wiekowej, jeśli tylko jego dojrzałość na to pozwala. Może to być wygodne np. gdy zapisują Państwo na kurs rodzeństwo. W takim przypadku decyzję podejmujemy indywidualnie dla każdego ucznia.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.