loading

letni kurs j. angielskiego dla młodzieży ``IDĘ DO LICEUM``

Lato to idealny czas na ćwiczenia z mówienia oraz poznanie nowych zwrotów, struktur i słownictwa, które przydadzą nam się w szkole średniej! Zapraszamy na spędzenie letniego tygodnia na Świerkowej, podczas którego będziemy…. mówić, mówić, mówić i robić wszystko, co umożliwi nam porozumiewanie się w języku angielskim. Do tego dorzucimy dużo słownictwa, zwrotów i struktur, by rozpoczęcie nauki / nauka w szkole średniej były czystą przyjemnością. Zapraszamy również na dwa dodatkowe warsztaty, które przygotują młodzież do nowego doświadczenia, jakim jest pójście do szkoły średniej. Szczegóły poniżej!

INFORMACJE

termin: 19-23 sierpnia, godz. 9:30 - 12:00/12:40*

ilość dni zajęć: 5 dni (poniedziałek-piątek)

ilość godzin: 15h zegarowych

grupa: min. 6 osób - max. 10 osób

cena: 360zł (uczniowie Świerkowej 330zł)

*możliwość zamiany godzin oraz organizacji drugiego kursu w dniach 12-17 sierpnia

Prowadzący: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

Prowadzący: Paweł Polejowski

Lektor języka angielskiego, absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych Nauczanie języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie fan muzyki i gry na gitarze, prowadzi fanpage o ciekawych angielskich słowach i idiomach ukrytych w muzyce. Na Świerkowej prowadzi zajęcia z dziećmi starszymi i młodzieżą.

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim.
Program zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu uczniów. Będzie ambitnie, ciekawie, angażująco. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić… i ćwiczyć!Przecież angielski to najwspanialszy język świata! Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają Uczniowie i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Wykorzystamy pomysły turystyczne, muzyczne, a także oprzemy się na brytyjskich i amerykańskich programach rozrywkowych.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszej siedzibie, przy ul. Świerkowej 3.  Jeśli tylko pogoda pozwoli, przeniesiemy się do naszego ogrodu. Od rana śpiewają w nim ptaki!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 10 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.

GRUPA WIEKOWA

Na ten kurs zapraszamy uczniów tegorocznych trzecich klas gimnazjum oraz ósmych klas szkoły podstawowej, czyli osoby, które we wrześniu 2019 rozpoczynają naukę w szkole średniej.

PROWADZĄCY

Lektorzy prowadzący kurs zostaną dobrani po poznaniu ostatecznej grupy uczestników. Weźmiemy pod uwagę ich zainteresowania, temperament, pomyślimy również o tym, kto będzie prowadził danego ucznia od września na Świerkowej.

DODATKOWY WARSZTAT 1

Zapisz się dodatkowo na warsztat technik relaksacyjnych i jogi dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się wiecej!

DODATKOWY WARSZTAT 2

Zapisz się dodatkowo na warsztat myślenia wizualnego dla młodzieży!

KLIKNIJ TUTAJ, by dowiedzieć się więcej!