loading

letni kurs j. angielskiego dla młodzieży

Lato to idealny czas na ćwiczenia z mówienia! Zapraszamy na spędzenie letniego tygodnia na Świerkowej, podczas którego będziemy…. mówić, mówić, mówić i robić wszystko, co umożliwi nam porozumiewanie się w języku angielskim.

Prowadzący: Anna Kowalska

Założyciel i właściciel Świerkowej 3. Lektor języka angielskiego z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym m.in. w Belfaście czy Budapeszcie. Entuzjasta brytyjskiego akcentu i praktycznych aspektów języka obcego. Zajęcia prowadzi w oparciu o indywidualnie dobrane zestawy materiałów, bazując na oryginalnych anglojęzycznych wydawnictwach, artykułach prasowych, utworach muzycznych i innych.

PROWADZĄCY: Justyna Chorążewicz

Lektor języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Absolwentka Pedagogiki – wczesnej edukacji z językiem angielskim, magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Wśród Jej licznych hobby znaleźć możecie piłkę nożną czy grę na gitarze. Bardzo zaangażowana, entuzjastyczna, dba o wysoką jakość zajęć i świetną atmosferę.

INFORMACJE

termin: 13-18 sierpnia (bez 15 sierpnia)

godziny: 9:30 - 12:00 (2,5h dziennie)*

ilość dni zajęć: 5 dni (poniedziałek-piątek)

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: min. 8 osób - max. 12 osób

cena: 250zł (uczniowie Świerkowej 10% zniżki, 225zł).

*możliwość zmiany godziny na późniejszą (12:30 - 15:00)

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiada młodzież i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…! W ciągu pięciu dni zjemy wspólne śniadanie, będziemy grać, dyskutować, słowem – robić wszystko, by móc aktywnie ćwiczyć mówienie.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszym szkolnym ogródku. Na trawie rozłożymy koce i wygodne poduchy, a jeśli słońce będzie mocno grzało, rozłożymy nasz parasol. W chłodniejsze lub bardzo upalne dni schowamy się do sali :)

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 12 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.

POZIOM

Oczywiście zależy nam na jak najwyższym poziomie:) Zostanie on jednak mądrze dostosowany do poziomu uczestników. Zadbamy o to, by wypowiedzi były naturalne i płynne.

GRUPA WIEKOWA

Na ten kurs zapraszamy uczniów trzecich klas gimnazjum oraz ósmych klas szkoły podstawowej. Są to dwie grupy wiekowe, które w najbliższym roku szkolnym wezmą równoległy udział w rekrutacji do szkół średnich.