loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci (rocznik 2012 i 2013)

Lato to idealny czas na naukę… przez zabawę oczywiście! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały sierpień, raz w tygodniu będziemy spotykać się na zajęciach języka angielskiego. Fajnie spędzimy czas i przygotujemy się do nowego roku szkolnego.

INFORMACJE

miesiąc : sierpień 2018
rocznik: 2012 i 2013
termin: poniedziałki, godz. 16:50
ilość zajęć: 4 lekcje (50 minut)
grupa: min. 6 osób, max. 8 osób
cena: 110zł (uczniowie Świerkowej 100zł).

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszej siedzibie, na Świerkowej 3. W słoneczne dni, jeśli tylko pogoda pozwoli, wyjdziemy do naszego szkolnego ogródka.

PROGRAM

Program kursu zostanie dokładnie dopasowany do poziomu dzieci. Ustalimy go, gdy będziemy wiedzieć czy jego uczesnikami są nasi czy też nowi uczniowie. Na pewno nie zabraknie ruchu, dobrej zabawy i… języka angielskiego oczywiście!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 8 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.