loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci (rocznik 2012, 2013 i 2014)

Lato to idealny czas na naukę… przez zabawę oczywiście! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały tydzień, przez 5 dni będziemy uczyć się języka angielskiego grając, skacząc, eksperymentując!

INFORMACJE

ROCZNIK 2012, 2013 i 2014

termin: 20-24 sierpnia (ew. drugi turnus 13-18 sierpnia)

godziny: 9:00 - 11:30 (2,5 h dziennie)*

grupa wiekowa: zerówka i I klasa sp (osoby, które idą do zerówki i I klasy we wrześniu 2019)

ilość dni zajęć: 5 dni

ilość godzin: 12,5 h zegarowej

grupa: min. 7 osób - max. 10 osób

cena: 280zł (uczniowie Świerkowej), 305zł (pozostali uczniowie)

*możliwość zmiany godzin na 12:30 - 15:00 lub 8:30 - 11:00

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszej siedzibie, na Świerkowej 3. W słoneczne dni, jeśli tylko pogoda pozwoli, wyjdziemy do naszego szkolnego ogródka.

PROGRAM

Program kursu zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu dzieci. Chcemy by było ambitnie, ciekawie, angażująco. Na pewno nie zabraknie ruchu, dobrej zabawy i… języka angielskiego oczywiście! Stawiamy na pracę w parach i mówienie. Chcemy by dzieci uczyły sie współpracy, cierpliwości, a także by osłuchiwały się z językiem angielskim.

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 10 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

WIEK

Istnieje możliwość zapisu dziecka na kurs wyższej/niższej grupy wiekowej, jeśli tylko jego dojrzałość na to pozwala. Może to być wygodne np. gdy zapisują Państwo na kurs rodzeństwo. W takim przypadku decyzję podejmujemy indywidualnie dla każdego ucznia.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.