loading

Zbiórka dla hospicjum dziecięcego Bursztynowa Przystań w Gdyni

Nie ukrywamy, że na Świerkowej jesteśmy szczęściarzami. Uwielbiamy to co robimy, mamy cudownych Uczniów, Rodziców i Przyjaciół naszej szkoły. Z chęci dzielenia się z innymi powstała jedna z naszych pięknych szkolnych tradycji – coroczny udział w akcji charytatywnej. W tym roku zapraszamy Was  Uczniowie, Rodzice i Przyjaciele do wzięcia udziału w zbiórce dla hospicjum domowego Bursztynowa Przystań. W grupie siła!

Lista potrzeb hospicjum

1. żywność z dłuższym terminem ważności (mleko w kartonie 3,2%, majonez, ser żółty, płatki owsiane zwykłe, wędlina hermetycznie pakowana, kiełbasa szynkowa/żywiecka/krakowska)
2. obiadki i deserki dla dzieci w słoiczku typu Gerber, Bobo Vita,
3. kompresy włókninowe,
4. gaza opatrunkowa 1/2 m2,
5. podkłady jednorazowe 90×60 cm,
6. strzykawki duże (100ml) tzw. żanety, do karmienia dojelitowego
7. ręczniki papierowe składane (z listkami)
8. rękawiczki nitrylowe rozm. L

Produkty dostarcz do naszej poczekalni, do specjalnie przygotowanych pojemników.
Produkty zbieramy do: 4 grudnia 2019.

Wolisz dorzucić sie do skarbonki?

Jeśli nie masz możliwości zrobienia zakupów z listy, a chcesz wziąć udział w zbiórce i pomóc – dorzuć się do naszej skarbonki! 4 grudnia z zebranej gotówki zrobimy w Waszym imieniu zakupy dla Hospicjum.

Zaplombowana skarbonka znajduje się w sali numer 2 u Pani Ani
– jeśli drzwi do sali są zamknięte/ w sali odbywa się lekcja, zapukaj! Jeśli akurat nie ma Pani Ani – zgłoś się do swojego lektora/lektora swojego dziecka, Pani Justyna, Anastazja i Klaudia z przyjemnością Ci pomogą:)

Skarbonkę możesz zasilić do 4 grudnia 2019 roku.

INFORMACJE

czas zbiórki: do 4 grudnia
miejsce zbiórki: nasza poczekalnia na Świerkowej
jak mogę pomóc?: zakup produkt(y) z listy potrzeb hospicjum lub wrzuć gotówkę do naszej skarbonki, zakupy zrobimy w Twoim imieniu

O Bursztynowej Przystani

Dom hospicyjny dla dzieci i młodzieży, który powstał z myślą o tym, by ulżyć w cierpieniu chorym dzieciom, rozjaśnić ich codzienność miłością, zapewnić im i ich rodzinom poczucie bezpieczeństwa. Nowy ośrodek jest jednym z pierwszych w Polsce zaprojektowanych i wybudowanych od podstaw z myślą o cierpiących dzieciach. Razem ze swoimi najbliższymi znajdują tu one miłość i zrozumienie, spokój i ciepło, troskliwość i opiekę. Nie w szpitalnych, lecz w prawdziwie domowych warunkach, dzieci te – wraz z rodzeństwem czy rodzicami – mogą ćwiczyć, uczyć się i bawić.