loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci (zerówka, I, II i III klasa)

Lato to idealny czas na naukę… przez zabawę oczywiście! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały tydzień, przez 5 dni będziemy uczyć się języka angielskiego grając, skacząc, eksperymentując!

INFORMACJE

ilość dni zajęć: 5 dni

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: min. 6 - max. 10 osób

cena: 310zł (uczniowie Świerkowej 280zł)

termin: 12-17 sierpnia, godz. 13:15 - 15:45 (zerówka i I klasa)

termin: 12-17 sierpnia, godz. 10:15 - 12:45 (II i III klasa)

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszym szkolnym ogródku. Na trawie rozłożymy koce i wygodne poduchy, a jeśli słońce będzie mocno grzało, rozłożymy nasz parasol. W chłodniejsze dni schowamy się do sali, a poduchy przeniesiemy na dywan lub… pod stół!:)

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Program zawsze dokładnie dopasowujemy do poziomu dzieci. Chcemy by było ambitnie, ciekawie, angażująco. Na pewno nie zabraknie ruchu, dobrej zabawy i… języka angielskiego oczywiście! Stawiamy na pracę w parach i mówienie. Chcemy by dzieci uczyły sie współpracy, cierpliwości, a także by osłuchiwały się z językiem angielskim. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…! W ciągu pięciu dni zjemy wspólne śniadanie, będziemy tropić w ogrodzie, pobrudzimy się poznając różne tekstury, poznamy brytyjską kulturę… A to dopiero początek atrakcji!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 10 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

WIEK

Istnieje możliwość zapisu dziecka na kurs wyższej/niższej grupy wiekowej, jeśli tylko jego dojrzałość na to pozwala. Może to być wygodne np. gdy zapisują Państwo na kurs rodzeństwo. W takim przypadku decyzję podejmujemy indywidualnie dla każdego ucznia.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy nowych uczniów i uczniów z list rezerwowych.