loading

letni kurs j. angielskiego dla dzieci (2009/2010/2011)

Lato to idealny czas na naukę… przez zabawę oczywiście! Zapraszamy na Świerkową, gdzie przez cały tydzień będziemy grać, skakać, eksperymentować i nawet trochę brudzić podczas nauki języka angielskiego!

INFORMACJE

ROCZNIK 2009, 2010 i 2011

termin: 13-18 sierpnia (bez 15 sierpnia)

godziny: 9:30 - 12:00 (2,5h dziennie)*

grupa wiekowa: I,II i III klasa sp

ilość dni zajęć: 5 dni

ilość godzin: 12,5h zegarowej

grupa: min. 7 osób - max. 12 osób

cena: 250zł (uczniowie Świerkowej 10% zniżki, 225zł).

PROWADZĄCY: Anastasija Czarnowska

Wszechstronnie wykształcona absolwentka m.in. Lingwistyki Stosowanej na KNLU i Matematyki Stosowanej na MAUP w Kijowie. Instruktor i choreograf polskich tańców narodowych i regionalnych, metodyk w Międzyregionalnej Akademii Kierowania Personelem w Kijowie. Redaktor programu telewizyjnego „Beauty and the Geek” . Energetyczny, komunikatywny i doskonały pedagog z doświadczeniem i niezwykłą pasją w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Entuzjastka nowatorskich rozwiązań w nauczaniu.

MIEJSCE

Zajęcia będą się odbywać w naszym szkolnym ogródku. Na trawie rozłożymy koce i wygodne poduchy, a jeśli słońce będzie mocno grzało, rozłożymy nasz parasol. W chłodniejsze dni schowamy się do sali, a poduchy przeniesiemy na dywan lub… pod stół!:)

PROGRAM

Podczas pięciu dni kursu będziemy porozumiewać się w języku angielskim. Wykorzystamy wiedzę, którą już posiadają dzieci i wzbogacimy ją o nowe słownictwo, zwroty i wrażenia. Najważniejsze to mówić, mówić, mówić…! W ciągu pięciu dni zjemy wspólne śniadanie, posadzimy bardzo brytyjską i najzdrowszą roślinę na świecie, którą każdy będzie mógł potem zabrać do domu, będziemy tropić w ogrodzie, pobrudzimy się poznając różne tekstury… A to dopiero początek atrakcji!

ZAPISY

tel. 608 857 308
e-mail: kontakt@swierkowa3.pl
Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, prosimy o sms - oddzwonimy po zajęciach.

REKRUTACJA

Mamy tylko 12 miejsc. Warunkiem udziału w kursie jest wpisanie się na listę (e-mail, telefon), spotkanie rekrutacyjne (w przypadku nowych uczniów), podpisanie umowy i opłacenie kursu.

WIEK

Istnieje możliwość zapisu dziecka na kurs wyżej/niższej grupy wiekowej, jeśli tylko jego dojrzałość na to pozwala. Może to być wygodne np. gdy zapisują Państwo na kurs rodzeństwo. W takim przypadku decyzję podejmujemy indywidualnie dla każdego ucznia.

RODZEŃSTWO

Zapisując rodzeństwo otrzymasz 5% zniżki. Dotyczy tylko nowych uczniów.